Wesela

To Państwo decydujecie o repertuarze, klimacie i charakterze, w jakim utrzymana będzie muzyka na Waszym weselu. Przygotujemy dla Was muzykę ,,skrojoną na miarę”, odpowiadającą Państwa gustom, preferencjom, wymaganiom i.... marzeniom. W naszej ofercie mamy szeroki wybór polskich i światowych hitów, a także niezapomniane utwory z lat minionych.  Wszystko to dobrane i podane w profesjonalny sposób  zadowoli gusta nawet najbardziej wybrednych słuchaczy.

Prowadzenie imprezy (konferansjerka) - zawsze na wysokim, kulturalnym poziomie, sprosta najbardziej wysmakowanym gustom. Korzystamy z doświadczenia zdobytego przez lata w dziedzinie oprawy muzycznej imprez i zawsze jesteśmy gotowi zaprezentować tylko sprawdzone rozwiązania. W trakcie trwania imprezy nie organizujemy niesmacznych zabaw weselnych. Standardowo wykonujemy sety muzyczne składające się z 8-9 utworów. W przerwach miedzy seriami odtwarzamy wybraną muzykę z multimedialnych nośników.

To od Państwa zależy w jakim składzie zagramy wesele:

1.OPCJA PODSTAWOWA

- dwie osoby (keyboard + wokal męski + wokal żeński)

2.OPCJA TRIO

- trzy osoby (keyboard + dwa wokale męskie+ wokal żeński + gitara lub saksofon)

3.OPCJA BAND

- cztery osoby (keyboard + dwa wokale męskie + wokal żeński + gitara + saksofon)

Dysponujemy w pełni profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, co w połączeniu z naszą muzyką stworzy niezapomniany klimat wydarzenia zaplanowanego przez Państwa. Posiadamy własny, niezawodny transport.

tel: 530436441