Fotobudka

FOTOBUDKA to idealne rozwiązanie, które sprawi, że każda impreza, wesele, urodziny, czy event firmowy będą jeszcze bardziej udane. Automat do robienia i drukowania zdjęć wywołuje dużo rozrywki wśród jej użytkowników. Po dotknięciu napisu START na ekranie fotobudki rozpoczynamy sesję. Co kilka sekund wykonywane są zdjęcia,a kilkusekundowa przerwa pozwala na zmianę wizerunku bądź mimiki twarzy w jednej chwili z policjanta stajesz się duchownym czy istną pięknością w różowych włosach. Po pstryknięciu fotki oprócz wydruku zdjcia można wysyłać na znane portale spłecznościowe czy maila. 

Mamy w ofercie możliwość personalizacji wyglądu aplikacji i wydruku. Funkcje fotobudki pozwalają na wydruk zdjęć w formie pocztówek 10x15 oraz pasków 5x15.

Chcemy zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie wiec jesteśmy dyspozycyjni. Cenę dostosowujemy indywidualnie do każdego klienta.

Przede wszystkim wyróżnia nas wygląd fotobudki oraz design zdjęć!!! Dysponujemy wyposażeniem do zdjęć na zielonym tle (efekt green screen) dzięki czemu tło może być dowolnie zmieniane przez klienta z uwzględnieniem jego logo.

To Państwo wybieracie format ramkę i tło wydruku , który otrzymujecie od razu!!!

Nasza fotobudka to również inowacyjny wygląd.Nowoczesny disign z efektem podświetlania całego urządzenia we wskazanym przez Państwa kolorze.W ten sposób fotobudka od razu wzbudzi zainteresowanie gości!!!

Przy zamówieniu fotobudki otrzymujecie:

- dojazd do 50km gratis

- pomoc asystenta przez cały czas na który budka została wynajęta

- nielimitowaną ilość zdjęć

- oryginalne gadżety

- dowolny format zdjęcia (pocztówka lub paski)

Usługi dodatkowe:

- dojazd pow. 50km

- wydruk podziękowań

- album ze zdjęciami z imprezy

 

Nie zwlekaj zadzwoń i zamów fotobudkę na swoją imprezę już teraz!!!

tel :530436441